בית הספר לאוסטאופתיה

המכללה האקדמאית לאוסטאופתיה הוקמה במטרה להכשיר אוסטאופתים מדופלמים כחול-לבן, בסטנדרט בינלאומי. בית הספר פתח את דלתותיו בשנת 2003, בשיתוף מדיווין (MEDIWIN) – ביה”ס לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט.

המכון הישראלי ללימודי אוסטאופתיה נוסד על ידי ברונו רוזמבלום Bpt.DO וד”ר ג’וזי פוטזניק MD.DO במטרה להעביר קורסים לאוסטאופתים קיימים על מנת להעשיר את ידיעותיהם בתחום. עם השנים התרחבה פעילותו של המכון והוקם בית הספר לאוסטאופתיה, כדי להכשיר בין ציבור המטפלים בתחומים השונים גם מטפלים מדופלמים בשיטת האוסטאופתיה. בביה”ס לומדים את שלל הגוונים והטכניקות, מהקלסיות ומהמתקדמות ביותר ומתנסים בטיפולים בקליניקות של ביה”ס.

עם התרחבות הפעילות, הצטרפה לניהול בית הספר הגברת יעל דהן מהנדסת תעשייה וניהול מהויתיקות בארץ אשר בכוונתה ליעל ולשפר את אופן התנהלות בית הספר . תוכנית הלימוד של המכון עודכנה במהלך השנים והינה מהמתקדמות בעולם. התכנית משלבת בלימודי הבסיס את שלושת ענפי האוסטאופתיה – סטרוקטואל, קרינאל וויסרל (Structural, Cranial and Visceral).

צוות בית הספר

בתור הבית ספר לאוסטאופתיה המוביל בארץ אנחנו שמחים להציג בפניכם את אלו העומדים מאחורי העשייה הענקית הזו למען החברה ולמען רבים, אשר גם סללו לתלמידים רבים את הדרך אל ההצלחה שלהם בתחום.

ברונו רוזמבלום Bpt, D.O

מייסד ומנהל בית הספר לאוסטאופתיה
מייסד המכון הישראלי ללימודי אוסטאופתיה
עם ד״ר ג׳וזי פוטשניק MD D.O 
אשר הוקם ב2003

יעל דהן B.Sc

מנהלת בית הספר לאוסטאופתיה

בוגרת אונברסיטת בן גוריון משנת 1983 מנהלת תעשייה וניהול אשר מנהלת את בית הספר ביד רמה.

נועם רוזמבלום D.O

סגן מנהל בית הספר לאוסטאופתיה

רג׳ין קנטור

רכזת קליניקות הסטאז'

רותם סול Bpt, Mpha

מרצה לאמבריולוגיה

אני רותם סול, פיזיותרפיסטית מוסמכת משנת 2008 ובעלת תואר שני בבריאות הציבור. משנת 2003 אני מאמנת כושר ומדריכת פילטיס, האימון הגופני בעורקיי. משנת 2015 אני עוסקת בבריאות האישה ורצפת האגן ומשלבת את העבודה ברצפת האגן יחד עם הטיפול בחולים נוירולוגיים.
האהבה השנייה שלי היא ההוראה ומשנת 2013 אני מלמדת בבית הספר למאמנים בוינגייט, בקורסי הידרותרפיה, בקורסי פילטיס ומאמנים ומרכזת קורסים לפעילות גופנית לנשים בהריון ולאחר לידה בגימנסיה.

פיליפ הלפרט (B.Ed, C.M.T., HLC)

מרצה לקיניזיולוגיה

בעל תואר ראשון ושני במדעי הספורט עם מיקוד ביציבה, ביומכניקה וקינזיולוגיה. מאמן לאורח חיים בריא (Holistic Lifestyle Coach). בעל הכשרה נרחבת בטכניקות טיפול מנואליות. מדריך צ'י-קונג רפואי. רכז קורס מדריכי חדר כושר ומדריכים לאימון פונקציונלי. מרצה לתורת התנועה במגוון מסגרות ובשלל הקורסים משנת 2007 (בין היתר, בקורס ספורט-תרפיה, מאמנים לריצות ארוכות, פילאטיס, אימון לנשים בהריון, מאסטר טריינר, קורס מאמנים אישיים, מאמנים להרמת משקולות וקורס מדריכי אירובי, עיצוב וחיטוב). מרצה ועוזר הוראה במכללת וינגייט לחינוך גופני. מרצה בבית הספר למאמנים במכון וינגייט. מאמן כושר אישי למעלה מ-15 שנה. מאמן כושר של ספורטאים בסגל האולימפי. בעברו, התאמן והתחרה במגוון אומנויות לחימה.

יותם גלעדי D.O

מרצה לאנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה של האדם

אוסטאופת במרפאת כאב "הלל יפה", חדרה.
– מאייר מדעי עבור ספרות מקצועית ומוסדות שונים, ביניהם המכון הלאומי לרפואה משפטית באבו כביר, הקריה הרפואית רמב"ם, המרכז הרפואי "שערי צדק", המרכז הרפואי "מאיר", הפקולטה לרפואה בטכניון ועוד.
– מרצה לאנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה של האדם במכללות שונות ובפקולטה לרפואה בטכניון.

ירון זיו D.O

בוגר בית הספר לאוסטאופתיה במכללת ווינגייט
ירון זיו D.O בוגר בית הספר לאוסטאופתיה במכללת ווינגייט יליד 1962 חיפאי שהנסיבות אילצו אותו לגור במרכז הארץ. נשוי לשרה ואבא לרועי, עמית ויובל בעל קליניקה פרטית ונסיון קליני של 12 שנה מתמחה בליקויים הורמונליים וההשפעה שלהם על מערכת התנועה post graduate: Fascia manipulation level 3 – Stecco method Animal fascia manipulation level 2 – Stecco method

זואי מרכזי

מרצה בקורס BLT (Balanced Ligamentous Tension)

אביגייל דוראי D.O

מרצה לאנטומיה פלפטורית

ד"ר גל קלי M.D D.O

מרצה בקורס לפרמקולוגיה
cvbcvbn

עידן אברהמי D.O

מרצה לאוסטאופתיה סטרוקטורלית
cxhnbcbnv

צאלי רייכרד BPT, M.H.Sс

מרצה לאנטומיה

נורי אסין D.O

מרצה לבדיקות רפואיות ואינטגרציה קלינית

לידיאן דגן D.O

קורס עיסוי משולב

מירב שוורץ D.O

מרצה לפוסטורולוגיה

ד"ר אלן הורוביץ M.D

רופא משפחה, מרצה לפתולוגיה ואבחנה מבדלת

סינטיה רוזמבלום D.O

מרצה לאוסטאופתיה לתינוקות

בוגרת בית הספר לאוסטאופתיה במכללה האקדמית בוינגייט, היום אסיסטנטית בקורס לאוסטאופתיה בוינגייט. עברה התמחות לטיפול בתינוקות באירופה, מטפלת בעיקר בנשים בהריון: כאבי גב תחתון עם או בלי הקרנות, סימפיזיוליזיס, צרבות, הכנת האגן ללידה למניעת לידות מכשירניות וטיפול פוסט לידה. החשיבות הינה להחזיר גמישות ותנועה לאיברים שאיבדו מכושרם במהלך ההריון בגלל עליה במשקל, שינוי מכניקת האגן וטראומת הלידה. התמחות הטיפול בתינוקות מתחילה עוד בשלב הסימפטומים, ולאחר הלידה, לידות ואקום טראומטיות הגורמות ל אסימטריה של הגולגולת, בכי לא מוסבר,טורטיקוליס, בעיות הנקה, קוליק, ריפלוקס.

מירי פורג' ברקוביאר D.O

מרצה לאוסטאופתיה ויסרלית

תמיד עניין אותי הגוף ותמיד עסקתי בו. אני בעלת תואר ראשון בהוראת מחול מטעם סמינר הקיבוצים, תעודה בהוראת פילאטיס מזרון ופילאטיס מכשירים, וגם לימדתי 17 שנה. בעקבות פציעה נחשפתי למקצוע האוסטאופתיה, טופלתי וחוויתי את השיטה והרגשתי שזה מה שאני רוצה לעשות. סיימתי DO באוסטאופתיה עם המחזור השלישי של המכון ללימודי אוסטאופתיה בוינגייט. אני מטפלת בקליניקה פרטית משנת 2009. בשנת 2016 הצטרפתי לצוות ההוראה של בית הספר כאסיסטנטית, ומשנת 2020 כמרצה לשנים א,ב,ג  באוסטאופתיה ויסרלית.

ד"ר דנה אדלר

דוקטורט (Ph.D) בהצטיינות בתחום מדעי הבריאות באוניברסיטת אריאל, פיזיולוגית של המאמץ (M.Sc), תואר שני במדעי הרפואה, בפקולטה לרפואה אוניברסיטת ת"א, בוגרת בהצטיינות תואר ראשון (B.ed) בחינוך גופני במכללת וינגייט, ראש מחלקת מחקר במכון הלאומי למצויינותבספורט וינגייט , פיזיולוגית קידדום בריאות בקופת חולים מאוחדת מרצה בנושאי בריאות וכושר בכנסים ובאירועים שונים.

עדי ארני D.O

מרצה לאוסטאופתיה ויסרלית
אוסטאופתית DO משנת 2008. בוגרת קורסים של Barral institute בחול ואסיסטנטית מטעמם בקורסים המתקיימים בארץ. בעלת תואר BED במחול ותנועה. מטפלת בקליניקה פרטית בעין השופט.

דיויד וודיס M.A

מרצה בקורס הפסיכולוגיה של המפגש הטיפולי
תואר שני  בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת בר אילן.
פסיכולוג קליני וחינוכי, סגן מנהל שירות הפסיכולוגי החינוכי.

ד"ר גילית שטיינר Ph.D

נטורופתית, מנהלת Medi-Win - ביה"ס לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט
מרכזת מגמת הנטורופתיה בביה"ס. 
מרצה בכירה בתחום. בעלת קליניקה טיפולית כבר מעל ל – 20 שנה.

מרינה וולף D.O

קורס טכניקות פונקציונליות ושרשראות

המלצות הבוגרים שלנו