חשיבות קליניקות הסטאז' במסגרת לימודי אוסטאופתיה

חשיבות קליניקות הסטאז' במסגרת לימודי אוסטאופתיה

אחד החלקים החשובים ביותר בלימודי אוסטאופתיה הינו קליניקות הסטאז' שמציע בית הספר עבור התלמידים. הקליניקות הללו מאפשרות ליישם את הידע התאורטי שנרכש באופן מעשי ולעשות את הצעדים הראשונים בדרך להפיכה לאוסטאופת מוסמך.

החלק הפרקטי של לימודי אוסטאופתיה

אוסטאופתיה היא שיטת טיפול העוסקת בטיפול ידני ומניפולציה של שרירים ועצמות באמצעות טכניקה ידנית ועדינה. במסגרת הלימודים עוברים התלמידים קורסים מגוונים בשלל נושאים כגון פיזיולוגיה, ביומכניקה, אנטומיה, אורתופדיה, פרמקולוגיה, תזונה, עיסוי משולב, קינזיולוגיה, בדיקות רפואיות ועוד רבים אחרים המכינים אותם לעבודתם כמטפל מוסמך.

חלק מהחובות לצורך תעודת ההסמכה מחייבות את הסטודנטים לבצע כמות שעות מסוימת של טיפולים בקליניקות סטאז' המשמשים כתרגול קליני. אלא שיותר מאשר מדובר בחובה זהו החלק הפרקטי, החשוב והמהנה ביותר בלימודים – הוא מכין את הסטודנט לאבחון ולטיפול שמצפה לו בעבודתו המקצועית.

מחירים מוזלים בקליניקות הסטאז'

קליניקות הסטאז' של לימודי האוסטאופתיה מנוהלות בפיקוח של אוסטאופת ותיק מהצוות האקדמי של המוסד הלימודי. הפציינטים הינם אנשים אמיתיים עם בעיות אמיתיות, אשר נהנים מטיפול במחיר עממי ומוזל במיוחד, שווה לכל כיס. המטופלים יכולים לקבוע תור לטיפול בקליניקות הסטאז' ואילו הסטודנטים שנמצאים בשנה ג' ואילך זוכים לבצע את ההתמחות הטיפולית שלהם בצורה מיטבית.

יש לציין כי הסטודנטים לא "נזרקים למים" כך סתם, כבר החל משנה א' הם נמצאים באופן קבוע בקליניקת הסטאז' וצופים בטיפולים, במקביל ללימודים ולקורסים שמעשירים את הידע שלהם.

קליניקות הסטאז' של בית הספר לאוסטאופתיה

בית הספר לאוסטאופתיה במכללה האקדמית בוינגייט, אשר נוסד בשנת 2003, הוא הטוב ביותר בארץ בהכשרת מטפלים ברמה הגבוהה ובסטנדרטים בינלאומיים. הוא מפעיל קליניקות סטאז' בפריסה ארצית אשר פתוחות לקהל הרחב בימים שני-חמישי.

רוב המטופלים שמגיעים לקליניקות הסטאז' של בית הספר לאוסטאופתיה בוינגייט מתלוננים על כאבי גב, כאבי צוואר ומיגרנות. אלו הן בעיות נפוצות במיוחד אשר הסטודנטים ייתקלו בהן לעתים קרובות גם בעבודתם לאחר קבלת תעודת ההסמכה. רוב המטופלים מדווחים על שיפור במצבם כבר לאחר הטיפול הראשון.

המפקח מטעם בית הספר נמצא לצדם בהליך האבחון ומסייע להם כמובן גם בטיפול, אם יש צורך בכך. רוצה לומר, המטופלים נמצאים בידיים טובות ואחראיות. הקליניקות עצמן נוחות ונעימות ולא נופלות במאומה מקליניקות רגילות, פרטיות או של קופות החולים, לטיפולי אוסטאופתיה.

לקבלת פרטים והרשמה מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם

אני מתעניין/ת ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email