טיפול אוסטאופתי בכאב ראש

אוסטאופתיה לכאבי ראש

הראש שלנו הוא איבר מסקרן. הוא חזק להפליא ובאותה נשימה גם עדין במיוחד. הוא עובר כל כך הרבה מתח במהלך חיינו, החל מהלידה ועד גיל מבוגר. כל כאב יכול להשפיע עלינו בצורות רבות,

מפיזיולוגיות עד פסיכולוגיות. כאבי ראש הם תופעה שממנה סובלים מיליוני אנשים בכל העולם, רבים מהם כלל לא מודעים לכך שטיפול אוסטאופתי הינו אחת השיטות היעילות ביותר לטיפול בכאבי ראש.

ידע ומדע, ללא עזרים ותרופות

אוסטאופתיה לא עושה שימוש בעזרים אלא אך ורק בידע ומדע. אנטומיה, ביומכניקה, נוירולוגיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה מרכיבים את הדיסציפלינה של אוסטאופתיה, והטיפול הניתן הינו על בסיס הוליסטי בלבד. המשמעות היא שהטיפול נעשה באדם כיחידה אחת שלמה ולא רק באזור הכואב.

אבחון טראומות רגשיות ופיזיות

התפיסה של אוסטאופתיה היא כי אף אדם אינו זהה למשנהו. הגישה בטיפול אוסטאופתי היא תמיד הוליסטית. לכן הכאבים של כל אדם צריכים להיות מאובחנים על בסיס ההיסטוריה שלו ועל בסיס מצבו הנוכחי. טראומות רגשיות ופיזיות, גם אם התרחשו לפני שנים רבות, בהחלט יכולות להשפיע על הגוף וחשוב לקחת אותן בחשבון.

זרימת הדם למוח עשויה להשפיע על כאב הראש

במקרה של כאב ראש, חשוב להבין את הסוגים השונים שלו – מיגרנה, מתח, כאב ראש מקבצי ועוד.

אוסטאופת מאבחן ומשתמש בטכניקות מגע על עמוד השדרה, כמו גם רקמות מקומיות ושרירים.

המקור למתח יכול להיות בצוואר בכתף או בגב העליון, מה שגורם לזרימת דם מופחתת לראש ועלול לגרום לכאבי ראש.

שימוש בטכניקות מגע, עבודה על רקמות עדינות, ועבודה על המערכת הקראניו סאקראלית מסייעים לשיפור כושר התנועה והניידות של הגוף ומאפשר לזרימת הדם למוח להשתפר. בין היתרכמות גדולה יותר של חמצן יוכל להגיע למוח ולשכך את הכאב.

מומחי האוסטאופתיה של ישראל

המרכז לרפואה אוסטאופתית מציע טיפולים ברמה הגבוהה ביותר בישראל. כל המטפלים במרכז הינם מוסמכים מבתי ספר בארץ, באירופה ובקנדה. המטפל הראשי ומייסד המקום, ברונו רוזמבלום, הפך את המרכז לאבן יסוד בהתפתחות הטיפול האוסטאופתי בארץ.

הטיפול במרכז  מאבחן ומרפא כאב וחוסר איזון בגוף: בעיות מפרקים, בעיות הריון ולידה, ורטיגו, כאבי ראש ומיגרנות, טיפול בתינוקות, בעיות עיכול, בעיות נשימה, תאונות , פציעות ספורט ועוד.

המטפל יסייע למטופל בטיפים לשינוי אורח חייו הן מבחינה תזונתית כמן גם מבחינה פיזית (למשל תרגילים ספציפיים ושינוי סביבת עבודה במקרה הצורך).

לקבלת פרטים והרשמה מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם

אני מתעניין/ת ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email