מה זה אוסטאופתיה

מה זה אוסטאופתיה
אחת מהשאלות הראשונות שאנחנו נשאלים לרוב היא, מה זה אוסטאופתיה? התשובה לשאלה זו פשוטה מאוד, ועליה נפרט במאמר זה. ראשית נענה על השאלה בכלליות, לאחר מכן נספר לכם על ענפי האוסטאופתיה וכיצד היא יכולה להפוך את חייכם לטובים ובריאים הרבה יותר.

אז, מה זה אוסטאופתיה? אוסטאופתיה היא שיטת טיפול בגוף, המתבצעת בעיקר באמצעות עיסויים ולעיתים באמצעים אחרים. אנשי האוסטאופתיה מאמינים שכדי לטפל בגוף, שנגרמות עקב טראומות, פציעות, הפעלה לקויה של איבר, פגם מולד או בכל בעיה אחרת, יש להביא הן את האזור הפגוע והן את כל מערכות הגוף – העצמות, השרירים והאיברים לתפקוד פנימי מלא ומושלם, וכך הגוף יכול למעשה לרפא את עצמו.

יש העונים לשאלה מה זה אוסטאופתיה בחיבור ובאיזון בין הגוף והנפש. חוץ מהטיפולים, אנשי האוסטאופתיה מאמינים שכדי להגיע לבריאות מלאה צריך לשמור על נפש בריאה, וזהו חלק חשוב מהטיפול.

השיטה פותחה לפני מעל למאה שנים על ידי אמריקני בשם ד”ר אנדרו ט. סטיל, והעקרונות המרכזיים שלה מונים את היכולת של הגוף לשמור על בריאותו, אמונה בתיקון המבנה של הגוף כדי לתקן את הגוף עצמו, דאגה מלאה לזרימת דם ראויה לכל חלקי הגוף על מנת לשמור על בריאותם, ואת שלמות הגוף – לפיה צריך לטפל בכל הגוף כיחידה אחת ולא רק באזור הבעייתי.

טיפולי האוסטאופתיה הם טיפולים קצרים בדרך כלל, הנמשכים עד כחצי שעה לטיפול אחד, ומתמקדים בטיפול המשפר את זרימת הדם הן לכל הגוף, והן לחלק הכואב. כך אפשר להגיע לטיפול שמאזן את הגוף ויוצר אפשרות טובה יותר לבריאות.

למי טובה האוסטאופתיה?
היא טובה לכולם כאמצעי מקדם בריאות, אבל כטיפול היא מומלצת לסובלים מבעיות בשלד, בעצמות, בעמוד השדרה, לכאבי גב וצוואר, מפרקים ושרירים, ועוד. היא גם עוזרת לבעיות עיכול, סינוסים, מיגרנות, כאבי מחזור ואסתמה. טיפול אוסטאופתי הוא רעיון נהדר לכל מי שמתמודד עם בעיה או כאב קשה, ובאמצעותו אפשר לפתור את הבעיה במהירות ובקלות.

אם רציתם לדעת עוד על מה זה אוסטאופתיה, אז שתדעו שיש לה שלושה ענפים נפרדים המתחלקים לבעיות וחלקי הגוף – אוסטאופתיה קרניאלית מיועדת לטיפול ברקמות הגוף ובעצבים, ועוסקת בפתרון בעיות גב, כתפיים, ראש, מפרקי וכאבים רפטטיביים. אוסטאופתיה ויסראלית עוסקת בסרעפת ובקשר שלה עם איברים אחרים, ואוסטאופתיה סטרוקטורלית עוסקת במבנה ובתפקוד הגוף – תוך התאמה בין השרירים לשלד.

בכך אנחנו מבינים שהתשובה לשאלה מה זה אוסטאופתיה היא תשובה גדולה ומרתקת, האוצרת בתוכה מגוון רחב של טיפולים גופניים המיועדים להפחתת כאבים, שיפור התפקוד של הגוף ועזרה ליצירת אורח חיים טוב יותר. אנחנו במכון ללימודי אוסטאופתיה בווינגייט עוסקים ומלמדים את התורה מדי יום, ואף מזמינים את הציבור הרחב לטיפולי אוסטאופתיה במחירים עממיים. אז למה אתם מחכים? בואו להנות מיתרונות האוסטאופתיה עוד היום!

לקבלת פרטים והרשמה מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם

אני מתעניין/ת ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email